Najczęściej zadawane pytania:

E-book ma formę książki elektronicznej w formacie PDF. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz mailem link do jego pobrania na dysk komputera lub telefonu. Pobranie pliku zabezpieczone jest hasłem, którym jest Twój e-mail podany przy składaniu zamówienia. Jeśli, pomimo opłacenia zamówienia nie otrzymasz maila, prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@beautybyelle.pl, podając numer zamówienia.

Dostęp jest nieograniczony czasowo. Możesz przeczytać e-booka w dowolnym czasie. Z jednego adresu mailowego można pobrać e-book max. 3 razy.
W przypadku płatności online za pośrednictwem PayU dostęp otrzymasz w ciągu ok. 5-15 minut. W przypadku płatności przelewem bankowym czas ten może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Dostęp do e-booka będzie odblokowany po zaksięgowaniu wpłaty w banku.
Niestety nie. Zgodnie z obowiązującym prawem oraz regulaminem sklepu produkty elektronicznie nie podlegają zwrotom.
E-book jest zabezpieczony hasłem. Proszę wpisać adres e-mail, który był użyty do składania zamówienia.
Niestety nie. Wysyłki realizowane są wyłącznie na adresy w Polsce i w ramach Unii Europejskiej. W przypadku krajów spoza UE, proponujemy zamówienie książki za pośrednictwem rodziny lub znajomych mieszkających pod adresem w Polsce, ew. prosimy o zamówienie e-booka.
W trakcie składania zamówienia w polu „Uwagi” prosimy o zostawienie notatki. Jeśli z jakichś powodów tego nie zrobiłaś/-eś, wyślij maila na adres: kontakt@beautybyelle.pl

Płatności dokonasz przez system PayU. Istnieje też możliwość złożenia zamówienia na www.elzbietaplichtaosuch.pl/sklep, a następnie opłacenia go przelewem:

Piotr Osuch Chirurgia Plastyczna, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U 9a, 02-954 Warszawa

Nr konta: 11 1090 1043 0000 0001 3379 7700, Santander Bank
Tytuł: numer zamówienia

Dane do przelewów zagranicznych:
Piotr Osuch Chirurgia Plastyczna
IBAN: PL 15 1910 1048 22 15 9764 32 60 0001
SWIFT: WBKPPLPP, Santander Bank, Al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Pamiętaj, że wybierając opcję płatności poprzez przelew, koniecznie wyślij potwierdzenie przelewu na adres kontakt@beautybyelle.pl, żeby przyspieszyć proces księgowania.

Tak. Faktura wystawiana jest automatycznie po zakupie i jest wysyłana na podany adres e-mail. Proszę zwrócić uwagę na poprawność wprowadzanych danych.
Jeżeli na Twoje pytanie nie ma odpowiedzi na stronie, skieruj je proszę na maila: kontakt@beautybyelle.pl Skontaktujemy się tak szybko jak będzie to możliwe. Na maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.