Poznaj nas

Na co dzień prowadzimy klinikę chirurgii plastycznej, Dr Osuch Clinic w Warszawie. Dr n. med. Piotr Osuch jako chirurg plastyk, Elżbieta Plichta-Osuch jako kierowniczka placówki. To w klinice na codzień słyszymy dużo o kobiecych marzeniach. O tym, by zatrzymać czas. O tym, by jakoś zaczarować PESEL. Oraz by zestarzeć się trochę później. Z tych kobiecych marzeń, a także z wiedzy medycznej powstała marka Beauty by Elle. Jest to wirtualny sklep firmowy przy klinice. Znajdziesz tu kolekcję jedwabnych produktów anti-aging oraz szczyptę wiedzy na temat medycyny estetycznej.

Wszystko zaczęło się od medycyny

Nasza kolekcja produktów anti-aging powstała w oparciu o wiedzę medyczną, na bazie wielu lat doświadczeń prowadzenia kliniki chirurgii plastycznej. Zrodziła się jako odpowiedź na potrzeby kobiet, które chcą w sposób świadomy i z uważnością zadbać o swoją skórę. Na przekór czasowi, który zawsze ucieka za szybko. W celu podzielenia się wiedzą o tym, co jest naprawdę skuteczne jeśli chodzi o anti-aging. Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Wszystkie produkty stworzyliśmy wspólnie. Wyprodukowali je polscy rzemieślnicy.

… a skończyło na jedwabiu

Nasza kolekcja Beauty by Elle to więcej niż zwyczajne produkty z jedwabiu. To Twój poranek bez frustracji. Bez porannych „zagniotów” czy sennych zmarszczek. To Twój dobry nastrój o poranku. Pielęgnacja Twojej skóry, wygładzenie, złuszczenie – nie poprzez kosmetyki, ale dzięki odmładzającym właściwościom jedwabiu. Nasze jedwabne „kosmetyki” pielęgnują Twoją skórę wtedy, gdy Ty… śpisz. Czynią to subtelnie, po cichu, bez Twojego wysiłku, za to z ogromną uważnością na potrzeby Twojej skóry. Brzmi jak jedwab do zadań specjalnych? I taki jest! Jedwab to optymalne nawilżenie, wygładzenie, otulenie.

Produkty z metką Beauty by Elle to więcej niż modne gadżety

Ich bazą jest jedwab, który ma udowodnione działanie anti-aging, dzięki jedwabnym białkom – fibroinie i serycynie. Naszą kolekcję wyróżnia wysoka jakość, produkcja w Polsce, dbałość o szczegóły oraz unikalny krój, który spełnia potrzeby wymagających kobiet. No i oczywiście rekomendacja chirurga plastyka.

Stawiamy na klasykę. Limitowane kolekcje. Na kobiece naturalne piękno. Ponadczasowy styl. Nie modę. Nie pogoń za nowościami. Beauty by Elle to ukłon w kierunku ponadczasowego minimalizmu. W stronę nowego stylu dbania o skórę i urodę.

Za co pokochasz jedwab?


Nawilżenie

Jedwab zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci. To zasługa serycyny, która zapobiega utracie wody, wpływając na poprawę bariery tworzonej przez epidermę. A na nawodnionej skórze zmarszczki zawsze są mniej widoczne!

Wygładzenie

Za sprawą serycyny, która uważana jest za naturalny czynnik nawilżający (tzw. NMF, natural moistruizing factor) i ochronny przed promieniowaniem UV. To ona odpowiedzialna jest na utworzenie na skórze wygładzającej warstwy.

Skuteczność działania

Jedwab skutecznie przeciwdziała zmarszczkom sennym – pionowym odgnieceniom, które powstają na skutek kompresji i zgniatania skóry. Zmarszczkom sennym, którym nawet botoks nie da rady, mozesz przeciwdziałać we własnej sypialni.

Nocna pielęgnacja skóry

Jedwab idealnie uzupełnia codzienną pielęgnację. Otula Twoją skórę, wspiera jej regenerację. Jego współczynnik tarcia do ludzkiego ciała wynosi tylko 7,4%, najmniej ze wszystkich włókien. Widziany okiem mikroskopu jest całkowicie gładki i jednolity. Idealny towarzysz dla Twojej skóry w nocy.

Ponadczasowy styl

Naszych jedwabnych produktów nie wyrzucisz po jednym sezonie, powiększając światową stertę śmieci. Jedwab jest bardzo wytrzymały, jego włókna trudno uszkodzić. Przetestowali chirurdzy z całego świata w warunkach bloku operacyjnego. Ponadczasowa jest też kolorystyka naszej kolekcji anti-aging.

Termoregulacja

Jedwab szczególnie dobrze wspiera kobiety w menopauzie. Ma wyjątkową zdolność termoregulacji. Jeśli jest Ci zimno – grzeje. Jeśli gorąco – chłodzi. Latem daje przyjemne odczucie chłodu, a zimą ogrzewa. W jedwabnych ubraniach nie pocisz się. To dzięki fibroinie, która ma dużą zdolność wiązania i zatrzymywania wody. Jedwab jest w stanie pochłonąć 30 razy więcej wody w stosunku do swojej wagi.

Więcej o jedwabiu i medycynie estetycznej dowiesz się z naszego e-booka


„Najlepszy partner do łóżka? Jedwab!”

  • Jak zapobiegać porannym „zagniotom” i zmarszczkom sennym?
    [możliwe bez botoksu!]
  • Jak mieć gładką szyję i dekolt od samego rana?
    [o koszuli nocnej do zadań specjalnych]
  • Dlaczego jedwab rekomenduje chirurg plastyk?
    [historia prawdziwa]

Poznaj nas

Elżbieta Plichta-Osuch

Autorka książki „Medycyna urody. Co naprawdę działa?” – o skutecznych zabiegach estetycznych. 

Od 2015 roku prowadzę Dr Osuch Clinic. Zajmuję się obszarami, które nie są bezpośrednio związane z blokiem operacyjnym. Szczególnie bliski jest mi client service i relacja z Pacjentkami.

O medycynie estetycznej mówię z perspektywy kliniki oraz w oparciu o własne doświadczenia (bez większych negatywnych przygód z zabiegów korzystam od 2007 roku). Zrównoważonemu stylowi życia i mądrej pielęgnacji na co dzień jestem wierna od zawsze. To podstawa.


Dr n. med. Piotr Osuch

Doktor Piotr specjalizuje w operacjach plastycznych twarzy. Jego domeną są piękne liftingi twarzy, które mają moc odmładzania człowieka o kilkanaście lat. Pacjentki cenią szczególnie efekty jego zabiegów takich jak: plastyka powiek, lip lift (chirurgiczne modelowanie ust), lifting twarzy, lifting brwi, operację plastyczną nosa.

20 lat doświadczenia w zakresie estetycznej i rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej. Kilka tysięcy przeprowadzonych operacji plastycznych. Kilka tysięcy zadowolonych Pacjentów, którzy z kliniki wychodzą w poczuciu, że ich wygląd zewnętrzny bardziej teraz pasuje do wciąż młodej duszy.