Poznaj nas

Na co dzień prowadzimy klinikę chirurgii plastycznej, Dr Osuch Clinic w Warszawie. Dr n. med. Piotr Osuch jako chirurg plastyk, Elżbieta Plichta-Osuch jako kierowniczka placówki. To w klinice na codzień słyszymy dużo o kobiecych marzeniach. O tym, by zatrzymać czas. O tym, by jakoś zaczarować PESEL. Oraz by zestarzeć się trochę później. Z tych kobiecych marzeń, a także z wiedzy medycznej powstała marka Beauty by Elle. Jest to wirtualny sklep firmowy przy klinice. Znajdziesz tu kolekcję jedwabnych produktów anti-aging oraz szczyptę wiedzy na temat medycyny estetycznej.

Wszystko zaczęło się od medycyny

Nasza kolekcja produktów anti-aging powstała w oparciu o wiedzę medyczną, na bazie wielu lat doświadczeń prowadzenia kliniki chirurgii plastycznej. Zrodziła się jako odpowiedź na potrzeby kobiet, które chcą w sposób świadomy i z uważnością zadbać o swoją skórę. Na przekór czasowi, który zawsze ucieka za szybko. W celu podzielenia się wiedzą o tym, co jest naprawdę skuteczne jeśli chodzi o anti-aging. Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Wszystkie produkty stworzyliśmy wspólnie. Wyprodukowali je polscy rzemieślnicy.

… a skończyło na jedwabiu

Nasza kolekcja Beauty by Elle to więcej niż zwyczajne produkty z jedwabiu. To Twój poranek bez frustracji. Bez porannych „zagniotów” czy sennych zmarszczek. To Twój dobry nastrój o poranku. Pielęgnacja Twojej skóry, wygładzenie, złuszczenie – nie poprzez kosmetyki, ale dzięki odmładzającym właściwościom jedwabiu. Nasze jedwabne „kosmetyki” pielęgnują Twoją skórę wtedy, gdy Ty… śpisz. Czynią to subtelnie, po cichu, bez Twojego wysiłku, za to z ogromną uważnością na potrzeby Twojej skóry. Brzmi jak jedwab do zadań specjalnych? I taki jest! Jedwab to optymalne nawilżenie, wygładzenie, otulenie.

Produkty z metką Beauty by Elle to więcej niż modne gadżety

Ich bazą jest jedwab, który ma udowodnione działanie anti-aging, dzięki jedwabnym białkom – fibroinie i serycynie. Naszą kolekcję wyróżnia wysoka jakość, produkcja w Polsce, dbałość o szczegóły oraz unikalny krój, który spełnia potrzeby wymagających kobiet. No i oczywiście rekomendacja chirurga plastyka.

Stawiamy na klasykę. Limitowane kolekcje. Na kobiece naturalne piękno. Ponadczasowy styl. Nie modę. Nie pogoń za nowościami. Beauty by Elle to ukłon w kierunku ponadczasowego minimalizmu. W stronę nowego stylu dbania o skórę i urodę.

Na co dzień prowadzimy klinikę chirurgii plastycznej, Dr FACE. Klinika specjalizuje się w chirurgii plastycznej twarzy oraz w zabiegach medycyny estetycznej. Pacjentki Dr FACE szczególnie doceniają naturalny efekt odmłodzenia, które przynoszą zabiegi takie jak: deep plane face lift, lifting brwi, chirurgiczna plastyka powiek, czy lip lift. Więcej informacji: www.drface.pl

Więcej o jedwabiu i medycynie estetycznej dowiesz się z naszego e-booka


„Najlepszy partner do łóżka? Jedwab!”

  • Jak zapobiegać porannym „zagniotom” i zmarszczkom sennym?
    [możliwe bez botoksu!]
  • Jak mieć gładką szyję i dekolt od samego rana?
    [o koszuli nocnej do zadań specjalnych]
  • Dlaczego jedwab rekomenduje chirurg plastyk?
    [historia prawdziwa]

Poznaj nas


Elżbieta Plichta-Osuch

Autorka książki „Medycyna urody. Co naprawdę działa?” – o skutecznych zabiegach estetycznych. 

Od 2015 roku prowadzę Dr Osuch Clinic. Zajmuję się obszarami, które nie są bezpośrednio związane z blokiem operacyjnym. Szczególnie bliski jest mi client service i relacja z Pacjentkami.

O medycynie estetycznej mówię z perspektywy kliniki oraz w oparciu o własne doświadczenia (bez większych negatywnych przygód z zabiegów korzystam od 2007 roku). Zrównoważonemu stylowi życia i mądrej pielęgnacji na co dzień jestem wierna od zawsze. To podstawa.


Dr n. med. Piotr Osuch

Doktor Piotr specjalizuje w operacjach plastycznych twarzy. Jego domeną są piękne liftingi twarzy, które mają moc odmładzania człowieka o kilkanaście lat. Pacjentki cenią szczególnie efekty jego zabiegów takich jak: plastyka powiek, lip lift (chirurgiczne modelowanie ust), lifting twarzy, lifting brwi, operację plastyczną nosa.

20 lat doświadczenia w zakresie estetycznej i rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej. Kilka tysięcy przeprowadzonych operacji plastycznych. Kilka tysięcy zadowolonych Pacjentów, którzy z kliniki wychodzą w poczuciu, że ich wygląd zewnętrzny bardziej teraz pasuje do wciąż młodej duszy.